Kontakt

Ing. Zdeněk Ulčík

Hlavní 2/4, 783 35 Skrbeň
Česká Republika

T: +420 606 280 232
E: zdenek.ulcik@ulcik.cz
W: www.ulcik.cz

O nás

Jednáme na rovinu

Nebojte se nás zeptat, jak vaše stavba pokračuje. Rádi vám vysvětlíme, v jaké fázi právě jsme, co jsme již udělali a co všechno máme ješte před sebou. Maximální otevřenost je naším stylem práce, proto toho využívejte podle libosti.

Záleží nám na naší pověsti

Nejsme velká společnost, která by získávala zákazníky prostřednictvím svého názvu, loga či vlivných kontaktů. Naší reklamou je vaše spokojenost. Snažíme se proto odvést takovou práci, díky které nás doporučíte svým známým a přátelům.

Používáme zdravý selský rozum

Vyznáme se v technických výkresech, plánech i číslech. Ve stavebnictví je ale potřeba nejen to. Dokážeme se nad naší prací zamyslet, logicky uvažovat a operativně reagovat na překážky, se kterými tabulky nepočítají.

Dodržujeme termíny

Ze zkušenosti si nenabíráme najednou více práce, než jsme schopni sami zvládnout. Díky tomu dokážeme plánovat na týdny i měsíce dopředu a zaručit vám dokončení vaší stavby v termínu, který jsme si společně na začátku domluvili.

Specializujeme se na to, co umíme

Víme totiž, že v námi poskytovaných oblastech jsme skuteční odborníci a dokážeme vám nabídnout ty nejlepší služby. Pokud požadujete jiné stavební práce, rádi vám doporučíme společnost, u které jsme přesvědčeni o její profesionalitě a kvalitě.